Sosyal Medya

112Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslisohbet Animasyon

SesliSohbet Animasyon

SesliChat Animasyon

Sesli Chat Animasyonları

SesliSohbet Animasyonları

Hareketli Gifler

Merhaba seslimik ailesi olarak bugün sizlere seslisohbet sitelerinin olmazsa olmazlarından olan animasyon paketi hakkında bilgi aktaracağım. Biliyorsunuz ki animasyonlar bir sitede insanların duygularını yansıtır. Eğlence, romantik anlar gibi bu ruhsal durumunuzu ikonlar yerine hareketli animasyonlar atarak gösterebilir, karşınızdaki kişiye bunu hissettirebilirsiniz. Bu neden ile Sesli chat animasyonları olmazsa olmazlarımızın arasında yer alır.

Seslimik chat odalarına girerek animasyon örneklerine göz atabilir dilerseniz de sizin için seçtiğimiz sesli sohbet 2018 animasyon paketini indirerek kullanabilirsiniz. Tüm sitede bulunan animasyonlar'ı indirebilmek için artık içeri giriş yapmanıza gerek kalmadığından dolayı animasyon paketini sıralayıp düzenleyip sizlerle paylaşıma sunacağız. Yakında flash ve oda dizayn programını indirip artık kendi flashınızı kendi tarz dizaynınızı kendiniz yapıp dilerseniz google aracılığıyla dilerseniz isteğe özel flash dizayn siteleri tasarlanmaktadır.

Sitemizde dil, din, ırk veya kurallar'ı çiğneyen her kullanıcı yöneticiler tarafından sistem dışına atılmaktadır. Siteden Atıldığınızda veya problemlerle karşılaştığınızda yöneticiler'e başvurunuz.

 

Yazar : 102
20 Nis Cuma 06:28
2814 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar